Протягом тижня з 26 травня до 2 червня на ринку палива відбулися зміни, які точно не сподобаються водіям, які встановили ГБО. Так, на українських АЗС почали підніматися ціни на скраплений газ. Про це свідчать дані щоденного цінового моніторингу Консалтингової групи А-95, повідомляє enkorr.

Останній тиждень травня автогаз у середньому додав у ціні 5 копійок і продається по 21,93 гривні за літр. Так, на автозаправних станціях WOG та OKKO зріджений газ подорожчав на 0,15 та 0,05 гривні - до 22,65 та 22,75 гривні за літр.

АЗС. Фото: скрін youtube

АЗС Shell підняла ціну на LPG до 21,99 гривні за літр, що на 24 копійки дорожче. Водночас на станціях U.GO та VST автогаз продається по 21,60 та 20,30 гривні за літр, а це на 9 та 12 копійок дорожче, ніж тижнем раніше.

АЗС. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз

Навколо владимира путіна почалися суперечки і він змушений йти на поступки: "Ми розуміємо, що там відбувається"

Гороскоп на тиждень 25 вересня - 1 жовтня для всіх знаків Зодіаку: перешкоди Левів, помилка Скорпіонів та пауза Риб

Благодійний фонд допоможе українцям пережити зиму: як отримати гроші на дрова, брикети та вугілля

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Зріджений газ подорожчав і на інших заправних станціях, зокрема, UPG, Mango, "БРСМ-Нафта". Діапазон цін на дані паливо знаходиться в межах 20,15-22,75 гривні за літр

Ціни на автогаз. Фото: enkorr

До речі, за даними Мінфіну, поки автогаз дорожчає, інші види палива дещо знижуються в ціні. Станом на 2 червня бензини А-92 та А-95 подешевшали на 1 копійку – до 43,30 та 45,05 гривні за літр відповідно. Дизель подешевшав на 4 копійки – до 43,59 гривні за літр.

Ціни на пальне. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, пенсія є, а прав немає: названі категорії, які в 2024 році можуть позбутися посвідчення водія.

Також наш портал інформував, десятки тисяч гривень штрафу з конфіскацією: за які порушення у водіїв можуть відібрати "залізного коня".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, дати хабар не вийде: в Україні розпочинають посилення на іспитах з водіння з 1 червня - камери, записи та "сюрпризи".