Купити підтриманий автомобіль за кордоном можна за дуже приємними цінами, але щоб їздити на ньому в Україні необхідне розмитнення та перереєстрація. Як це зробити під час воєнного стану, розповіли на офіційній facebook-сторінці Головного сервісного центру МВС.
Насамперед необхідно пройти сертифікацію транспортного засобу, а після – звернутися до Експертної служби МВС. Спеціалісти дослідять автомобіль та нададуть відповідний висновок.
Далі вже можна звертатися до сервісного центру МВС, попередньо зібравши пакет документів:
- паспорт;
- ІПН;
- документ, що підтверджує правомірність придбання, одержання, ввезення, митного оформлення авто;
- реєстраційний чи прирівняний до них документ іноземної держави;
- сертифікат відповідності;
- експертне заключення.
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
"Після реєстрації транспортного засобу власник отримує номерний знак і свідоцтво про реєстрацію авто в Україні. Звертаємо увагу, що при першій реєстрації легкового автомобіля сплачується збір на обов’язкове державне пенсійне страхування", - нагадали в сервісному центрі.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, обов'язковий техогляд: українських водіїв попередили про важливе нововведення.
Також наш портал інформував, не лише схудне гаманець, а й заберуть авто: поліцейські розповіли, як карають водіїв за паркування на місцях для інвалідів.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, спочатку 340 грн, а потім - 17 тисяч: українським водіям показали, чим закінчаться "покатушки" без техогляду.