Українцям, які купують вживане авто, варто уважніше ставитися до перевірки транспортних засобів. Не поодинокі випадки, коли реєструючи новий автомобіль, власники стикаються із тим, що він перебуває у розшуці.
Про це пише Головний сервісний центр МВС.
Водіям порадили ретельно перевіряти транспортні засоби за базами даних в сервісних центрах МВС, перш ніж укладати договори купівлі-продажу.
У Сервісному Центрі повідомляють, що лише за останні два тижні у Вінницькій області було виявлено два легкові авто, які знаходилиись у розщуку Інтерполу.
Більше жодних пільг: пенсіонерів змусять платити податок на землю
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Покупці без попередньої перевірки придбали KIA Sorento і Mazda 6, а коли прийшли їх реєструвати, то зрозуміл, що стали жертою аферистів.
Ще не менш цікавим виявився той факт, що обидва автомобілі протягом двох останніх місяців вже перереєструвались без експертного дослідження.
Авто, які перебувають у розшуку підлягають конфіскації, а повернення за нього грошей перетворюється на справжні випробовування.
У Сервісному Центрі наголошують на тому, що перед підписанням угоди купівлі-продажу, необхідно обов'язково замовляти експертне дослідження транспортного засобу.
Нагадаємо, шкідлива звичка може коштувати 15 тисяч гривень: українців попередили про штрафи.
Раніше повідомлялося, заплатив - зізнався: в Україні для водіїв скасовують популярні штрафи.
Також, ціни на пальне сильно зміняться: до чого готуватися українцям