Кожен автовласник може мати справу з проблемою, коли на лобовому склі з'являються подряпини. Тому погіршується видимість і вигляд у машини стає не дуже охайним.
Важливо розуміти, чому з'являються подряпини, і намагатися відстрочити появу подряпин якомога довше.
Автолюбителі часто діляться своїми секретами, а ми зібрали для вас низку порад, як запобігти і позбутися подряпин.
По-перше, подряпини можуть з'явитися, якщо використовувати склоочисник сухо на брудному склі. Коли лобове скло сильно забруднене, включення склоочисників призведе до утворення подряпин. Тому перш ніж увімкнути "двірники", побризкайте на скло миючим засобом.
Чоловіки можуть втратити бронювання: кому варто готуватись до мобілізації
У Дніпрі підлітки два дні громили "Varus" та штурмували ТРЦ під російський реп із матами: "Жалюгідне видовище"
Стосується одержувачів пенсій, субсидій та пільг: важливе попередження від ПФУ
Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ
Також погодні умови можуть призвести до того, що на склі можуть з'явитися подряпини та навіть тріщини. Наприклад, коли йде град, чи крижаний сніг.
Під час руху, коли ви їдете поряд з великими автомобілями, дрібне каміння та сміття може відлітати від коліс та пошкодити скло вашого автомобіля. Тут важливо дотримуватися дистанції, це також може звести до мінімуму ризик нещасного випадку.
Як позбутися подряпин
Зубна паста
Очистіть лобове скло, розподіліть зубну пасту на чисту та м'яку серветку з мікрофібри. Укладіть тканину на подряпину і обережно потріть круговими рухами. Для кращого ефекту можна додати харчову соду. Для цього змішайте білу зубну пасту із чайною ложкою харчової соди.
Суха гірчиця з оцтом
Ще один народний спосіб, який може надовго позбавити подряпин – гірчичний порошок і оцет. Змішайте ці два інгредієнти, щоб утворилася суміш густини сметани. Пасту, що утворилася, нанести на чисте скло і відполірувати сухою тканиною. Ефект від такої обробки буде сильнішим, ніж від зубної пасти.
Аерозоль
Дрібні подряпини можна забрати за допомогою аерозолю WD-40. Це полірувальний засіб у вигляді аерозолю, який найчастіше застосовують для полірування фар. Але його можна використовувати і для полірування скла.
Нагадаємо, що результат без "шалених" витрат: як прості методи допоможуть у боротьбі з подряпинами на кузові авто.
Раніше ми повідомляли, як неправильний колір знизить ціну на машину аж до 25%: важлива не лише "начинка".