Такі гіганти як Audi або BMW для багатьох автолюбителів вважаються еталонними, але український автопром може бути не гіршим і навіть кращим. Дизайнер Роман Прядко на своїй сторінці у Facebook показав концерт нового українського авто Leleka.

Поки триває повномасштабна війна Україна вкладає всі ресурси в оборону і не може розвивати автомобільну промисловість. Але після перемоги є всі шанси скласти тісну конкуренцію найвідомішим світовим автомобільним концернам.

LELEKA GTS CONCEPT 2025. Фото: facebook.com/ROMANPRIADKODESIGN

Так, дизайнер Роман Прядко розробив концепт абсолютно нового українського автомобіля преміум-класу – LELEKA GTS CONCEPT 2025. Транспортний засіб має інноваційний дизайн та виглядає досить просторим й потужним.

LELEKA GTS CONCEPT 2025. Фото: facebook.com/ROMANPRIADKODESIGN

Популярні новини зараз

Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень

Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло

Доходи не потрібні, субсидію дадуть і так: українцям пояснили нюанс

Уникнути повістки вже не вийде: ТЦК перевірятимуть українців за новими правилами

Показати ще

Можливі технічні характеристики чи ймовірну вартість українського преміум-авто дизайнер не розкрив. Однак концепт вже зміг зацікавити автолюбителів, які висловили надію, що після завершення війни знайдуться інвестори та допоможуть втілити амбітний проєкт у життя.

"Сподіваюся після війни знайдуться інвестори", - написали у коментарях.

Коментарі. Фото: скрін facebook.com/ROMANPRIADKODESIGN

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українці нарешті побачили Poch Tavria XL, яку збирали для Франції: навіть у таких журналах немає.

Також наш портал інформував, автомеханік попередив, які звуки в жодному разі не можна ігнорувати: "запустіть" і буде надто пізно.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, полонянка харківського гаража: блогер виявив люксову "Таврію", яка не встигла та 100 км проїхати.