Ця історія про те, як чоловік орендував у жінки автомобіль Skoda Fabia, але повернув його у серйозно пошкодженому стані.
У березні 2018 року вони уклали договір прокату легкового автомобіля, згідно з яким чоловік отримав автомобіль у термінове платне користування.
Однак після використання автомобіль чоловік повернув із розбитими фарами, пошкодженим бампером, деформованим капотом, пошкодженнями крила, арки та ходової частини, а також із подряпаною кузовною деталлю.
Загальні збитки оцінили у 34 388 гривень за матеріальні пошкодження та 58 244 гривень за відновлювальні роботи. Ці витрати включають заміну та фарбування бампера та крила, а також інші необхідні ремонтні роботи, виконані спеціалізованою організацією:
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
- рихтування та фарбування капота – 7 250 грн,
- заміна а фарбування бампера переднього – 25 000 грн,
- заміна та фарбування крила переднього лівого – 27 000 грн,
- заміна решітки радіатора, повітрозбірника, лампи, номерного знака – 2 615 грн.
Жінка звернулася до суду, вимагаючи від чоловіка відшкодування збитків у розмірі 41 545 гривень. Проте суд відхилив її позов.
Судове рішення вказало на те, що договір прокату автомобіля, укладений між ними, не відповідає юридичним нормам України, які регулюють орендні відносини.
Тому суд не знайшов юридичних підстав для задоволення вимог жінки про відшкодування збитків, що призвело до відмови у її позові.
Раніше ми писали про те, що " Намагаємось закрити дірку": експерт пояснив, що буде з цінами на бензин при зростанні акцизів
Крім того, Знай.ua повідомляв, не поспішайте включати кондиціонер в авто: водіям сказали, коли і чому це небезпечно
Читайте також: не плутай ручник з гальмами: в Україні "різкі" водії збідніють на 17 тисяч