Для всіх наших дорогих і шановних читачів, які й дня не можуть спокійно прожити без чогось новенького з великого дивовижного світу автотехніки, є приклад того, як із майже вікового авто можна зробити конкурента для Tesla.

Пікап Ford Model A 1928 року розпочав нове життя. Старовинний автомобіль переробили на електрокар. Ford Model A отримав 90-сильний електродвигун і тепер здатний розігнатися до сотні за 5 секунд. Дизайн та інтер'єр вінтажного пікапа не зазнали змін.

Про це авто стало відомо завдяки новому відео на YouTube-каналі автоблогера Пола Шинна.

Ford Model A, скріншот: YouTube

Незвичайний тюнінг Ford Model A виконав за рік його власник – пенсіонер Денніс Томпсон. Він зняв стандартну 3,3-літрову четвірку потужністю 40 л. с. та замінили її електромотором на 90 л. с. та 230 Н∙м.

Популярні новини зараз

Гороскоп на 10 січня: кому п'ятниця підкине пару сюрпризів

Стосується всіх, хто має лічильники води та тепла: комунальники зробили важливе попередження

Понад три зняття готівки – і рахунок заблокують? НБУ розповів про нові правила фінмоніторингу

Військовозобов'язаним запровадили нові обмеження: що треба знати

Показати ще

Ford Model A, скриншот: YouTube

Таким чином, пікап став удвічі потужнішим і тепер розганяється до 100 км/год за 5 с. Примітно, що рідна 3-ступінчаста механічна КПП була збережена.

Електромобіль Ford Model A отримав п'ять акумуляторних батарей загальною ємністю 33 кВт∙год. Також замінено практично все електроустаткування. Цікаво, що за бажання бензиновий двигун можна повернути на місце.

Електрична установка, якою оснастили пікап Ford Model A, виробляється американською компанією Flash Drive Motors і зараз надійшла у вільний продаж. Вона коштує 17300 доларів і її можна встановити на різні моделі автомобілів.

Ford Model A, скріншот: YouTube

Ford A – масова модель, яка замінила легендарний Model T. З 1927 по 1931 рік було вироблено понад 4,8 млн. цих автомобілів. Цікаво, що саме Ford Model A свого часу збирали у Харкові.

Нагадаємо, свердління отворів у дверях – це ефективний спосіб продовжити життя старому авто.

Раніше повідомлялося, держава знизала плечима на масові закриття ФОП: "Люди самі про себе дбають".

Також, на роботу їдемо у "валізі": італійці збирають пасажирські електромодулі, летять - 100 км/год.