Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які й дня не можуть спокійно прожити без новин із дивовижного автосвіту, є цікава інформація про унікальний автомобіль від ЗАЗ. Є крутий екземпляр, про який багато хто навіть і не підозрював. Цей незвичайний варіант заслуговує на увагу, оскільки він воістину є справжньою рідкістю.

Є відомості про те, що колись головний конструктор заводу ЗАЗ Володимир Стешенко вирішив зайнятися новим та дивовижним проектом – ЗАЗ-961. Про це авто пише портал Hyser.

ЗАЗ-961, скриншот: Facebook

Даний автомобіль спочатку був представлений як макет. Він виглядав досить сучасно, але його дизайн виявився досить безглуздим. Однак на ті далекі часи цей ЗАЗ-961 мав такий вигляд, ніби він прийшов із іншої планети.

Якщо звернути увагу на зовнішній вигляд цього Запорожця, то можна дійти висновку, що основою цього седана стала легендарна "копійка". Однак ця "копійка", відома як "Жигулі", по суті є Fiat 124. Важливо зазначити, що досвідчені автомобілісти можуть помітити і нотки Volvo 144 в дизайні цього ЗАЗ-961.

Популярні новини зараз

Залишилися тижні: в Україні пенсіонерам збільшать виплати поза графіком індексації

Не знайдуть цього в машині – отримаєте штраф: що можуть перевірити копи

Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень

На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю

Показати ще

ЗАЗ-961, скриншот: Facebook

Як не дивно, Запорожець ЗАЗ-961 так і не вступив до серії. Дуже багато радянських автомобілів від ЗАЗ не випускалися масово, оскільки влада Радянського Союзу ніяк не хотіла, щоб на території України вироблялися автомобілі.

Нагадаємо, українці нарешті побачили Poch Tavria XL, яку збирали для Франції: навіть у таких журналах немає.

Раніше повідомлялося, Ощадбанк дав важливу інструкцію користувачам.

Також, Mercedes презентував електричний "Гелік": тільки не показуйте його депутатам.