Для всіх наших шанованих читачів, які обожнюють новини з великого та дивовижного світу автотехніки, не буде секретом, що всі, хто має гроші та деталі від ЗАЗ, обожнюють експерименти із "Запорожцями". Чого тільки не вигадають наші вітчизняні умільці, хоч у Харкові, хоч у Львові, та й хоч у самому Запоріжжі – скрізь виходить диво техніки.

Однак знайшлися такі умільці, які додумалися схрестити український Запорожець із Porshe Boxter та в мережі вирішили показати, що з цього вийшло.

Про це унікальне авто стало відомо завдяки відео на YouTube-каналі "Клаксон ТВ".

Модифікований "Запорожець", скріншот: YouTube

У мережі можна побачити світлини унікальної модифікації Запорожця. Цей український автомобіль перетворили на справжній спорткар, який привернув чимало уваги як на дорозі, так і в мережі.

Популярні новини зараз

Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК

Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно

Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення

Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура

Показати ще

Модифікований "Запорожець", скріншот: YouTube

Ще в далеких 60-х роках планувалося зробити незвичайний тюніг Запорожця, який стане «двійником» легендарного Porshe. Найцікавіше те, що цю ідею вдалося втілити в реальність.

Модифікований "Запорожець", скріншот: YouTube

За основу цього гібрида було взято Porshe Boxter S 986. Так, на цей раз автомобільний ентузіаст вирішив зробити все навпаки. Він зробив з Porshe Запорожець.

Модифікований "Запорожець", скріншот: YouTube

Це дуже дороге задоволення, проте результати виявилися разючими. Також важливо наголосити, що була зроблена дуже важка робота, щоб перетворити кузов Porshe на подобу Запорожця.

Модифікований "Запорожець", скріншот: YouTube

Власник цього екземпляра вирішив не казати, як йому вдалося це зробити. Але не складно здогадатися, що на це пішло багато грошей та часу. Цей Запорожець має 260 кінських сил під капотом, що не може не захоплювати.

Нагадаємо, таких зібрали всього три "ластівки": у мережі показали унікальне тридверне авто від ЗАЗ.

Раніше повідомлялося, ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу з кузовом незвичайної форми.

Також, Lamborghini, розкіш, 500 "конячок" і навіть V6: найкрутіші варіанти тюнінгу рідного Lanos.