Роздрібні ціни на скраплений газ в Україні зростають з початку вересня і надалі є потенціал для збереження цієї тенденції. Як можуть змінитись ціни, повідомляє enkorr, спираючись на дані моніторингу Консалтингової групи "А-95".

У період з 1 по 13 вересня середні ціни на скраплений газ на західному кордоні зросли на 114 доларів за тонну, що еквівалентно 2,8 гривні/літр. Водночас роздрібні ціни на цей вид палива в Україні піднялися на 1,08 гривні/літр. За оцінками експертів, потенціал для подальшого зростання цін становить близько 1,7 гривні/літр.

Автогаз. Фото: скрін youtube

Запаси дешевого скрапленого газу на ринку знижуються зі збільшенням цін у роздрібних мережах. Власники заправних станцій змушені адаптуватися до нових цін, оскільки заміняють продукт дорожчим.

Ціни на автогаз, фото: Informator

Популярні новини зараз

Навколо владимира путіна почалися суперечки і він змушений йти на поступки: "Ми розуміємо, що там відбувається"

Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми

Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував

Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен

Показати ще

За прогнозами експертів, найближчим часом автогаз може додати в ціні ще 1 гривню/літр. Що буде з цінниками далі – залежить від закупівельних цін на кордоні.

"Якщо газ у закупці більше рости не буде, то очікуємо десь +1,8-2 грн за два тижні. Проте на кордоні ціни ростуть ледь не щодня", - зазначають фахівці.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що українцям показали ціни на пальне в середині вересня: на яку АЗС вигідніше заправитися.

Також наш портал інформував, знову сідати на велосипед? В Україні приготували нові покарання для власників авто із ГБО.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, до 13 гривень на один літр: експерти показали, як з вересня зміняться ціни в українських АЗС.