У понеділок, 27 березня, порівняно із п'ятницею, 24 березня, середні ціни на найбільших заправках України на автогаз та дизельне пальне марки "Євро" знизилися.

Вартість автогазу та дизпалива впала на 0,1-1,4% до 22,35 і 48,32 гривні за літр, а на бензин марки "Євро-95" ціна збереглася на рівні 48,32 гривні за літр.

Автогаз. Фото: скрін youtube

Однак за даними enkorr ціни можуть знову підскочити вгору, адже у березні спостерігається зменшення постачань скрапленого газу до України з литовських ГНС.

Середні ціни на бензин А-95 залишилися на рівні 48,32 гривні за літр.
Середні ціни на дизельне пальне знизилися на 1,4% із 48,99 гривні за літр до 48,32 гривні за літр.

За даними експертів, тижневий обсяг розмитнення продукту, що надходить з Литви, протягом місяця зменшився з 2,85 тис. т у січні - першій половині березня до 1,35 тис. т за тиждень з 13 до 19 березня.

Популярні новини зараз

Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн

Велика родина приготувала кашу на пиві і тепер поховають 9 дітей: що сталося

В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури

Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською

Показати ще

Автогаз. Фото: скрін youtube

Так, на аукціоні "Укрнафти" 23 березня ціна на скраплений газ зросла на 3 200 грн/т, до 33 646 грн/т, зазначають експерти.

Литва є одним з основних каналів потрапляння російського газу до України у 2023 році. Майже увесь обсяг імпортується з декларативним зазначенням країни походження Литва або Євросоюз.

Нагадаємо, ми писали, що паливний цінопад: АЗС показали нові ціни на бензин, автогаз та дизель, що подешевшало найбільше.

Як повідомляв "Знай.ua" в Україні змінилася вартість бензину, дизеля та автогазу: які цінники виставили АЗС.

Також "Знай.ua" інформував, 7 років за ґратами та 40 тисяч гривень штрафу: всім "безликим" водіям загрожує жорстке покарання.