Як правильно пропускати швидку, особливо якщо йдеться про завантажену міську дорогу або навіть затор.

Якщо на дорозі до вас наближається "швидка" з увімкненим сигналом, звільніть смугу, якою вона рухається, тримайтеся біля краю проїжджої частини. Міністерство охорони здоров'я України разом із Патрульною поліцією випустило просту інструкцію-нагадування для водіїв та пішоходів, які зустрічають на дорозі карету "швидкої".

Пам'ятка, як правильно поступитися дорогою "швидкій". МОЗ

Якщо помітили швидку, яка стоїть на узбіччі, слід зменшити швидкість руху до 40 км/год. Можливо, регулювальник дасть сигнал зупинки – у такому разі продовжувати рух не можна.

Пам'ятка, як правильно поступитися дорогою "швидкій". МОЗ

Популярні новини зараз

Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

Якщо ви перебуваєте в пробці на двосторонній дорозі, зсувайтеся до краю своєї смуги, щоб "швидка" могла проїхати по центру дороги. Якщо ж розділової смуги немає, всі машини повинні змістити праворуч.

Пам'ятка, як правильно поступитися дорогою "швидкій". МОЗ

Для пішоходів правило, яке вони мають пам'ятати: водій швидкої, який їде з увімкненим спецсигналом, має перевагу в русі і може відступати від правил дорожнього руху. Водій швидкої допомоги має право не гальмувати на "зебрі" чи світлофорі. Якщо бачите "швидку" - дочекайтеся, доки вона проїде, а потім переходьте дорогу.

Пам'ятка, як правильно поступитися дорогою "швидкій". МОЗ

Нагадаємо, ми писали, що додайте 10-11 гривень: на водіїв чекає шалене подорожчання палива.

Як повідомляв "Знай.ua" українцям нагадали, що потрібно зробити до 1 травня 2023 року: ігнорувати чи спізнюватися вкрай небажано.

Також "Знай.ua" інформував, 680 гривень та за ґрати на 10 діб: українським водіям нагадали без чого не можна виїжджати на дорогу.