З вересня в Україні почався навчальний рік, тож батьки поспішають відвезти своїх дітей до школи. Відміні дистанційного начання зраділи не тільки вони, а й копи.
Поліціянти влаштували справжнє "полювання" на водіїв з школярами.
У соцмережах скаржаться, що патрульні навмисно припарковуються у непримітних місцях біля навчальних закладів та виловлюють свою "жертву".
Штрафи отримують транспортні засоби біля навчальних закладів, які були припарковані у невідведених для цього місцях.
Звичайно багато батьків скаржиться на те, що поряд із навчальними закладами не облаштовано місця для стоянки та зупинки транспорту, тому в них немає іншого вибору.
Поліціянти штрафують порушників за ст. 122 КУпАП.
Порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн).
Покарання збільшується вдвічі, якщо така стоянка чи зупинка, створює перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху. Порушникам довдеться вже викласти із власної кишені 680 грн.
Тож можна зранку виїжджати на 10-15 хвилин раніше, щоб запаркуватися трохи далі від навчального закладу та економити сімейний бюджет.
Раніше портал Знай повідомляв, 7 років пішки і 40 тис грн штрафу: копи показали водіям, чим закінчуються "нешкідливі" покатушки.
Також наш портал інформував, водіям дали 10 днів: хто має звернутись до сервісного центру МВС для заміни посвідчення.
Доведеться викласти понад 1000 грн: "Нафтогаз" попередив українців
До армії після 60 років: кому вже готуватись до мобілізації
Проїзд в автобусах, тролейбусах та трамваях подорожчає: нові тарифи з 1 серпня
Доведеться пересідати на велосипеди: громадський транспорт подорожчає втричі
Крім того, ми писали, за кермом без цигарок та вейпів: кого з водіїв можуть оштрафувати за шкідливу звичку.
