Для наших читачів, котрі лише планують стати водіями, є важливі новини. Справа в тому, що тепер Сервісні центри МВС України працюватимуть по-новому, є шість ключових змін. Передбачається, що завдяки таким діям усі кандидати у водії опиняться у рівних умовах.

Про це стало відомо завдяки повідомленню на порталі Міністерства внутрішніх справ України.

Іспит у Сервісному центрі МВС України, скріншот: Facebook

Заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп'ятий поділився, що МВС продовжує прагнути цифровізації та мінімізації бюрократичних процедур. У роботу сервісних центрів МВС внесли шість ключових змін.

Що змінюється у роботі сервісних центрів МВС з 1 червня?

Вже з 1 червня скорочується кількість сервісних центрів МВС, в яких можна скласти іспити на права водія. Для цього тепер доступні лише 55 установ.

Популярні новини зараз

Навколо владимира путіна почалися суперечки і він змушений йти на поступки: "Ми розуміємо, що там відбувається"

Благодійний фонд допоможе українцям пережити зиму: як отримати гроші на дрова, брикети та вугілля

Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

У всіх класах, де проводять іспити, з'явилися камери із записом звуку, повним охопленням та ідентифікацією особи за допомогою технології FACE ID. Камери також знаходяться в автомобілях і автоматично надсилають відео на сервер.

Кандидати у водії тепер можуть оскаржити кінцеву оцінку іспиту протягом 30 днів. Стільки ж на сервері зберігатиметься відеозапис.

Іспит у Сервісному центрі МВС України, скріншот: Facebook

Моніторинг відео здійснюватиметься на трьох рівнях: територіальному; регіональному; загальнодержавному.

Під час іспиту на права послідовність питань у квитках оновлюватиметься за випадковою послідовністю. Так, кандидати у водії точно зможуть показати свій рівень знань.

Усі нововведення починають діяти вже з 1 червня у тестовому режимі у Львівській, Одеській, Вінницькій та Київській областях. Пізніше зміни торкнуться інших сервісних центрів МВС по всій Україні.

Нагадаємо, українські школярі дізналися, коли підуть відпочивати влітку: батьки не в захваті.

Раніше повідомлялося, майбутні українські водії заощадять гроші та нерви: МВС готує приємні зміни.

Також, "Укрзалізниця" порадувала пасажирів нововведенням: гроші повернуть.