Для всіх наших шанованих читачів, які мають відношення до керування авто, є дуже важливе нагадування. В Україні копи у посиленому режимі борються з водіями, які нехтують правилами.

Водії можуть отримати не лише величезний штраф у 40 тисяч гривень, а й залишитись без посвідчення на строк від 5 до 7 років. А все через те, що деякі громадяни продовжують сідати за кермо навіть після того, як суд скасував їхні права.

Про це вирішили нагадати в одному із Сервісних центрів МВС.

Поліція, штраф, авто, скріншот: YouTube

Тепер такі порушники мають дуже серйозні правові наслідки. Покарання за таке порушення посилили 2023 року відповідно до Закону 1231-IX.

Популярні новини зараз

В Україну масово повертаються з окупованого Криму – громадянам уже оформлюють паспорти

Навколо владимира путіна почалися суперечки і він змушений йти на поступки: "Ми розуміємо, що там відбувається"

Анна Кошмал із "Сватів" розповіла про Добронравова у "чорному списку": "Це комедія"

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Показати ще

Згідно з останніми змінами, за це правопорушення передбачено штраф у розмірі 20 400 гривень (ч. 4 ст. 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Поліція, штраф, скріншот: YouTube

Крім того, оновлений закон запроваджує додаткове положення до статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, особи, які повторно вчиняють подібні правопорушення, підлягатимуть підвищеному штрафу у розмірі 40 800 гривень.

Також суд має право накладати заборону на керування транспортними засобами строком від 5 до 7 років (ч. 5 ст. 126 КУпАП).

Нагадаємо, впаяють 340 гривень штрафу, ще й права можуть забрати: водіям нагадали про покарання за зовнішній тюнінг.

Раніше повідомлялося, дивись, куди йдеш: в Україні копи почали "полювання" на пішоходів, штраф стартує від 255 грн.

Також, дуйте в трубочку, будь ласка: скільки потрібно чекати перед поїздкою за кермом – якщо пили горілку, пиво чи коньяк.