Для всіх наших дорогих і шановних читачів, які й дня не можуть спокійно прожити без чогось новенького з великого та дивовижного світу автотехніки, є дуже цікава новина. Справа в тому, що японський стартап Icoma виводить на ринок свою першу модель оригінальний електроскутер Tatamel Bike.

Новий Icoma Tatamel Bike здатний розігнатися до 40 км/год та подолати до 30 км без підзарядки. Електроскутер легко складається для перевезення у громадському транспорті.

При необхідності його можна скласти і перетворити на своєрідну валізу на колесах. Про це стало відомо завдяки подробицям на сайті Icoma.

Icoma Tatamel Bike

Новий Icoma Tatamel Bike – компактний електроскутер зі складними колесами та кермом. Основні його елементи ховаються у спеціальний бокс, а колеса опускаються вниз, тобто електробайк можна котити дорогою або зайти з ним у громадський транспорт.

Популярні новини зараз

Після енергетики хочуть знищити газову інфраструктуру: українцям озвучили страшний прогноз

До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів

Реєстрація знову відкрита: українцям роздадуть гуманітарну допомогу

У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати

Показати ще

Маса Icoma Tatamel Bike складає 63 кг. Електроскутер отримав діодну оптику та NFC.

Icoma Tatamel Bike

Невеликий електродвигун розганяє скутер Icoma Tatamel Bike до 40 км/год. Заявлений запас ходу з батареєю на 12 А∙год становить 30 км — цього достатньо для щоденної експлуатації в місті, особливо якщо поєднати байк та метро чи електричку. Пізніше з'явиться версія із батареєю на 29 А∙год та запасом ходу понад 60 км.

На Icoma Tatamel Bike вже приймаються замовлення за ціною від 498 000 єн (приблизно 3170 в доларах). Перші електроскутери поставлять покупцям у жовтні.

Нагадаємо, в Україні легкові авто ТЦК беруть на облік: що загрожує власникам.

Раніше повідомлялося, юність стукає у двері? Оновлені мотоцикли "Ява" знову продаються в Україні, одразу 6 моделей.

Також, нові вимоги до інструкторів з водіння: що змінилося і як це вплине на майбутніх водіїв.